Nagyot fordított az U16

Mezőcsátra látogatott csapatunk a megyei I. osztály nyugati csoportjának 8. fordulójában. Lévai István 40. percben szerzett találatának köszönhetően 1 gólos hazai előnnyel fordultak a csapatok. A második félidő elején Szolga Rajmund találatával növelték előnyüket a Mezőcsátiak. 5 perccel később sikerült a szépítés Balogh Bertalan révén, majd újabb 8 perc múlva sikerült az egyenlítés is Horváth Dániel góljával. A két gólos hátrányból döntetlenre menteni sem kis dolog, de csapatunk tovább harcolt és a 85. percben Balogh Lóránt eldöntötte a mérkőzést. A nagyszerű fordítás 3 pontot ért a csapatnak, ezzel feljött a tabella második helyére. Jövő héten a Borsodnádas csapatát fogadjuk hazai pályán (2020. Okt. 31. 15:00).